Skiny na objednání

Translator is located at the top right

Skiny na objednání, aneb jak to funguje :

… hlavní pravidlo vše je o domluvě, ale většinou to funguje následovně :

zadavatel si řekne svou představu o skinu a to na tahač , návěs, nebo celou soupravu, určí na jaký přesně o jaký tahač /návěs/ mu jde a dodá alespon rámcový návrh, případně fotodokumentaci. Tady bych se zastavil – spousta lidí mě pošle fotku staženou z netu kde je rozlišení takové, že je člověk rád že vůbec pozná o jakou jde značku a řekne „takhle bych to chtěl“ ….  Jsem schopen si spoustu fotek dohledat sám, ale znovu říkám je to o domluvě stejně tak jako samotná cena za skin – a jsme u toho pro většinu nejdůležitějšího tedy ceně.

   Rozhodně to není o tom napsat „chtěl bych skin na tahač – kolik to bude stát?“ Každá skin a dokonce  i každá šablona je jinak náročná stejně tak jako vaše představa o skinu – dělal jsem skiny za hubičku, ale taky náročné, které zabraly /alespon mě/ i 20-30 hodin čisté práce a to už jsme uplně u jiné ceny.

 Zkrátka jakmile se domluvíme na konečné ceně za práci, stačí poslat zálohu /50% ceny/ předem, což je pravidlo přes které dík různým chytrolínům, na které jsem za těch deset let skinování narazil, nejede vlak. Platbu jde provést pouze prostřednictvím  účtu PayPal  goldshowroom@seznam.cz   případně po domluvě platební kartou …

SKIN JE VŽDY URČEN POUZE PRO KUPUJÍCÍHO

A NIKOLIV K DALŠÍMU ŠÍŘENÍ

    Na skinu začnu pracovat a průběžně ho s vámi konzultuji a jakmile je podle vašich představ a tudíž hotov, stačí doplatit zbytek domluvené ceny a obratem dostanete odkaz ke stažení. Obvykle nechávám dva dny od předání skinu novému majiteli, do přidání skinu do sekce VIP , kde je pak možnost jeho nákupu pro další zájemce s tím že cena je o dost nižší než zaplatil sám jeho zadavatel – což je z jednoduchého důvodu – zkušenost hovoří o tom, že lidé si skin na míru /někomu jinému/ nekupují zas tak často a musel by jim tudíž padnout do oka – většina se raději opět domluví na skinu dle svých představ. 

  Pokud dotyčný chce skin vyloženě jen pro sebe a nesouhlasí s jeho pozdějším přidáním do VIP a tím získat „exkluzivitu“ i tato možnost tu je – ale je třeba toto říct předem a pochopitelně to má i zásadní vliv na konečnou cenu !

   Zkrátka jak už bylo napsáno – vše je pouze o domluvě a za ty roky co skiny dělám si zatím nikdo nestěžoval, že by byl nespokojen – na průřez mých skinů za dobu několika let je možné se podívat i ZDE v galerii.

   Tolik asi zásadní informace, které věřím vám napoví a pokud se jimi budete řídit oběma stranám i  ušetří spoustu času ….

KONTAKTY :

Facebook – https://www.facebook.com/goldshowroompaint

/používejte na zprávy/

 

email – goldshowroom@seznam.cz